>
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
Gerb. sportininkai ir visi prijaučiantys praktiniam šaudymui, kurie norėtumėte ir galėtumėte paremti mūsų sportą.Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 1,2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui. (Ši parama Jums nieko nekainuoja, nebent keletą minučių skirto laiko.)
Esame dėkingi už paramą, kurią Jus suteikėte praėjusiais metais. Jūsų pagalbos dėka Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija organizavo pažintines atvirų durų dienas, padedama geriausiems federacijos sportininkams vykstant į  Europos ir Pasaulio čempionatus.Jums nutarus 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) savo pajamų mokesčio skirti Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijai, tai galite padaryti kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d.Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos paramos gavėjo kodas: 124480690

TEMA:

Ats:Steel Sound 2008-10-08 16:08 #5458

tochna v jablako :woohoo:

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Ats:Steel Sound 2008-10-08 15:55 #5452

gemalas rašė:

jei nenorima, kad butu eskaluojama muitines varzybu tema, kokio velnio tada apskritai imete i ipsc tinklalapi informacija...
tik suerzina kitus saulius ir po to paciam Alonui reikia teisintis :laugh:

Tiksliai pasakei:laugh:

Ats:Steel Sound 2008-10-08 08:36 #5447

jei nenorima, kad butu eskaluojama muitines varzybu tema, kokio velnio tada apskritai imete i ipsc tinklalapi informacija...
tik suerzina kitus saulius ir po to paciam Alonui reikia teisintis :laugh:
Šaudymas, dažasvydis, savigyna - www.imperator.lt

Ats:Steel Sound 2008-10-07 23:10 #5446

:laugh: :laugh: :laugh:

Ats:Steel Sound 2008-10-07 21:33 #5445

gerutis rašė:

Neeskaluoju daugiau muitinės temos, bet suklaidino pavadinimas, būtų pavadinę ne atviromis, bet žinybinėmis ar panašiai ir viskas būtų savo vietose, o tai dabar jaučiuosi lyg būčiau bandęs įsiveržti į kažkieno miegamąjį labai "nelaiku".Be to, gal mane ne visi gerai suprato, aš tik norėjau pašaudyt ir aišku laimėt muitinės auksą su visomis kitomis vertingomis dovanomis, bet va supavydėjo ir neleido.;)

Gerb. Geruti, jei butumet dalyvaves atstovayjant savo institucija, tai manau butu prieme ne tik i miegamaji, bet ir lovoje :blush: per viduri

Ats:Steel Sound 2008-10-07 17:30 #5444

Kostia rašė:

Pirma katra matau Alana su Gloku.
Gal nepaskutini?:woohoo:

Gal ... ;)
Visai buvau pamirses koks tai yra malonumas saudyti tvarkingu Glock'u :P
I'm not driving fast, I'm just flying low

Ats:Steel Sound 2008-10-07 16:12 #5443

Pirma katra matau Alana su Gloku.
Gal nepaskutini?:woohoo:

Ats:Steel Sound 2008-10-07 14:00 #5442

gerutis rašė:

Neeskaluoju daugiau muitinės temos, bet suklaidino pavadinimas, būtų pavadinę ne atviromis, bet žinybinėmis ar panašiai ir viskas būtų savo vietose, o tai dabar jaučiuosi lyg būčiau bandęs įsiveržti į kažkieno miegamąjį labai "nelaiku".Be to, gal mane ne visi gerai suprato, aš tik norėjau pašaudyt ir aišku laimėt muitinės auksą su visomis kitomis vertingomis dovanomis, bet va supavydėjo ir neleido.;)

Na ir OK, baigiame sita tema. Placiau galesime padiskutuoti susitikus :)

Beje, siek tiek nuotrauku is minetu varzybu:

picasaweb.google.ru/alonasr/IIAtvirasLie...audymoCempionatas02#
I'm not driving fast, I'm just flying low

Ats:Steel Sound 2008-10-07 13:51 #5441

Ats:Steel Sound 2008-10-06 23:24 #5438

asas12 rašė:

Bet arciau nei karmelavos :laugh:

Karmelava man isvis ne variantas (tik i varzybos nuvazioti), o si saudykla DAUG idomesni. Dar susimatysim :) Gal ne tiek daznai kaip noreciau, bet tikrai su draugais atvaziosiu, ir ne karta :)

Go to top