>
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
Gerb. sportininkai ir visi prijaučiantys praktiniam šaudymui, kurie norėtumėte ir galėtumėte paremti mūsų sportą.Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 1,2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui. (Ši parama Jums nieko nekainuoja, nebent keletą minučių skirto laiko.)
Esame dėkingi už paramą, kurią Jus suteikėte praėjusiais metais. Jūsų pagalbos dėka Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija organizavo pažintines atvirų durų dienas, padedama geriausiems federacijos sportininkams vykstant į  Europos ir Pasaulio čempionatus.Jums nutarus 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) savo pajamų mokesčio skirti Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijai, tai galite padaryti kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d.Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos paramos gavėjo kodas: 124480690

TEMA:

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-11-25 18:32 #16586

anksciau buvo liepos 1 o dabar jau kovo 1 jei tik prezidente pasirasys

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-11-24 21:54 #16582

Ne kovo 1d., o liepos 1d.
The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-11-24 21:34 #16581

Įsigalios kovo 1d.
Dėl duslintuvų, tai komentuoti vargu ar verta- sovietinis mastymas eilinį kartą nugalėjo. Labai įdomios situacijos susidaro, kai į LT atvažiuoja medžiotojai iš Skandinavijos šalių. Pas juos visoje eilėje medžioklių be duslintuvo šaudyti negalima arba bent jau nerekomenduojama. Kadangi duslintuvas įstatyme apibūdintas itin "kvalifikuotai" yra visa virtinė techninių sprendimų, kuriems jokių juridinių priekaištų nebus galima pareikšti. Kokia jų prasmė? Sporte daugiau etinė, nes jei šaudymo linijoje yra vienas ginklas 338LM, tai tos pamainos šauliai nėra labai patenkinti :) Šį pavasarį per "Auksinės lapės" varžybas vienas šaulys iš Latvijos šaudė tokio kalibro ginklu... su duslintuvu. Ir dangus nenugriuvo. Garsas mažesnis nei 308. O varžybų organizatoriams neteko patirti papildomo organizacinio galvos skausmo.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-11-23 16:16 #16571

tai jau kaip suprantu prieme sita istatymo pakeitima tik dar kol jis isigalios palaukt reiks.ar as gal netaip supratau?

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo Memel.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 22:05 #16366

Ir vėl liko neapibrėžtas terminas: A kategoriai prsikiriami 17) snaiperiniai šaunamieji ginklai, skirti kariniam naudojimui . Tai bet kuris dundukas gali pasakyti, kad mano karabinas su optiniu taikikliu kuriuo aš medžioju yra A kategorijos, nes kažkur kariškiai jį naudoa kaip snaiperinį. Patampys metus laiko, nieko nelaimės bet va nervus pagadins.

Civilinėe apyvartoe draužiami
5) šoviniai, kurių kulkos yra su kieto metalo šerdimi ar kieto metalo apvalkalu; O nuo kokio kietumo metalas skaitomas kietu jei nėra jokios skaitinės reikšmės? Kai negali įkąsti ar kai negali įpjauti ?

Civilinėje apyvartoje draudžiami 6) lazeriniai taikikliai, išskyrus naudojamus sportui naudojamus lazerinius taikiklius; O jei tai lazerinis pašvietėjas, ar jis skaitysis taikikliu, ypač jei jis yra kintamo spindulio? Ir iš viso kuo jis yra pavojingas ir koks jo pranašumas prieš optinį taikiklį?

Va dar viena kliauza:
5. Draudžiama įsigyti ginklus, šaudmenis, jų dalis, ginklų priedėlius, išskyrus šaltuosius D kategorijos ginklus, iš subjektų, kurie neturi teisės verstis ginklų, šaudmenų, jų dalių, ginklų priedėlių prekyba ar ginklų, šaudmenų, jų dalių, ginklų priedėlių prekybos tarpininko veikla. reiškia net ir ginklų fondas negali iš manęs nupirkti pistoleto, nes aš neturiu licencijos prekiauti ginklais ar verstis ginklų prekybos tarpininko veikla. nors 32 straipsnyje jau leidžiama
5. Asmuo gali parduoti teisėtai jam priklausantį A, B ar C kategorijos ginklą tik per subjektą, turintį teisę prekiauti tokios atitinkamos kategorijos ginklais.

O štai dar du vienas kitam prieštaraujantys punktai:
2. Fizinis asmuo jam priklausantį B ar C kategorijos ginklą jam dalyvaujant gali laikinai perleisti naudotis kitam asmeniui, turinčiam teisę laikyti ir nešiotis tos kategorijos ginklą:
1) medžioklės metu;
2) sportinių varžybų ir pratybų metu;
3) mokymų metu.

4. Lietuvos Respublikoje įregistruotas jJuridinis ir ar fizinis asmuo jam priklausančius B ar, C kategorijų ginklus, jų šaudmenis turi teisę šaudymo varžybų, pratybų, mokymų metu laikinai perleisti naudotis fiziniams asmenims, prižiūrint treneriui ar kitam atsakingam už saugų šaudymą asmeniui.

Taip išeina, kad Fiziniai asmenys relaudinti šovinius gali tik savo paties reikmėms o pardavinėti negali:
2) žymėti šaudmenis identifikaciniais gamintojo žymenimis ir ant kiekvienos mažiausios šaudmenų pakuotės nurodyti gamintojo pavadinimą, šaudmenų partijos identifikacinį numerį, kalibrą ir šaudmenų tipą;
7. Ginklų savininkai ir valdytojai savo reikmėms šaudmenis gali gamintis patys.

Kaip suprantu dabar norėdamas įsigyti pistoletą užsienye ir jį įsivežti turėsiu gauti licencią o nebe leidima :)
23 straipsnis. Ginklų, ginklų priedėlių, šaudmenų ar jų dalių eksportas (išvežimas), importas (įvežimas) ir tranzitas
2. Lietuvos Respublikoje įregistruotas Europos fizinis asmuo (Lietuvos Respublikos ar kitos valstybės narės nuolatinis gyventojas) ar Europos juridinis asmuo, norintisys importuoti (įvežti), eksportuoti (išvežti) B, C, D kategorijų ginklus, jų šaudmenis, jų dalis ir ginklų priedėlius (išskyrus B, C kategorijų trumpuosius šaunamuosius šio įstatymo 4 straipsnio 1, 2, 3 punktuose ir 5 straipsnio 4 punkte nurodytus ginklus, jų dalis, kuriuos turi teisę importuoti (įvežti) tik Ginklų fondas ir Krašto apsaugos ministerija), privalo turėti licenciją. Tokią licenciją Vyriausybės nustatyta tvarka išduoda Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Policijos departamentas). Licencija importuoti, eksportuoti ginklus, šaudmenis, jų dalis ir ginklų priedėlius licencijos turėtojui suteikia teisę Lietuvos Respublikoje įregistruotam juridiniam asmeniui:
1) juos gabenti tranzitu per Lietuvos Respublikosą teritoriją;
2) juos įvežti į Europos Sąjungos valstybę narę ar iš jos išvežti.

Ginklų fondas sustiprino savo monopolines pozicijas, jau nebeleidžiama ginklų prekybos tarpininkams tarpininkauti įsigyjant pistoletus:
25 straipsnis. Vertimasis ginklų, šaudmenų, jų dalių, ginklų priedėlių prekybos tarpininko veikla
1. Ginklų, šaudmenų, jų dalių, ginklų priedėlių gamintojai, importuotojai, eksportuotojai, prekiautojai ar pirkėjai turi teisę sudaryti sutartis dėl B, C, D kategorijų ginklų, šaudmenų, jų dalių, ginklų priedėlių (išskyrus šio įstatymo 4 straipsnio 1, 2, 3 punktuose ir 5 straipsnio 4 punkte nurodytus ginklus, jų dalis) įsigijimo, importo, eksporto per tarpininkus.

Pagal naują įstatymą dabar pistoletus tiuninguoti ir remontuoti oficialiai galės tik Ginklų fondas, nes tiok is galės įsivežti dalis. Kaip jūs įsivaizduojate savo pistoleto tiuningavimą ginklų fonde, kompensatoriaus pagaminimą ir sumontavimą, optinio taiklkio openiniam pistoletui uždėimą, rankenos pagaminimą kulkinio šaudymo melkaškei?

Įstatyme ir vėl nerandu ginklo perdirbimo sąvokos. Nuo kada skaitysis perdirbimas: jei keičiu kriaunas, krieunų varžtelius, taikiklius, grąžinamąją spyruoklę iš viengubos į dvigubą, užklijuoju švitrą, uždedu kompensatorių, uždedu optinį taikiklį, vietoj SA padarau DA ar atvirkščiai, ar tik tada jei iš pusiau automatinio tampa automatiniu?

Sveikintinas dalykas, pagaliau nustatė, kad Asmeniui draudžiama rastus ginklus ar šaudmenis gabenti į policijos įstaigą ar kitą vietą. Policija asmens rastus ginklus ar šaudmenis paima jų radimo vietoje. O tai žuliką pagauni su nelegaliu ginklu, o jis sako - aš jį radau ir nešu į policiją priduoti, tik dar va sugalvojau pas pažįstamą užeiti santykių pasiaiškinti. :)

Įstatyme minima sąvoka pavieniai ginklai. Pavieniai tai vienas, du dešimt ar šimtas ginklų? teko dabar laikinai išsiųsti iš Lietuvos tris ginklus, tai vadovavausi pavienių ginklų išvežimo taisyklėmis ir galvojau - trys tai pavieniai ar ne :) ar vadovautis tomis taisyklėmis ar ne?

Praeitą savaitę išvežiau iš Lietuvos tarnybos ne sportui 4000 šovinių ir tis ginklus, leidimą gavau be problemų, nors numatyta kad ginklui leidžiama tik 500 vnt. (išskyrus sportą)
4. Specialaus statuso subjektų pareigūnai, išskyrus Lietuvos Ššaulių sąjungą, tarnybinėms pareigoms atlikti jiems priklausančius B, C, D kategorijų ginklus, šaudmenis išveža iš Lietuvos Respublikos ir įveža į ją turėdami specialaus statuso subjekto vadovo išduotą leidimą.
6. Įvežamų į Lietuvos Respubliką, išvežamų iš jos, gabenamų tranzitu per Lietuvos Respubliką pavienių ginklų skaičius negali viršyti 3 vienetų vienam asmeniui, 500 vienetų šaudmenų vienam įvežamam ar turimam to paties kalibro ginklui. Sportui (varžyboms, treniruotėms) įvežamų į Lietuvos Respubliką, išvežamų iš jos ginklų, šaudmenų skaičius neribojamas.

Nesupratau šito punkto, taip išeina, kad medžiotojas gali atvažiuoti į Lietuvą tik be šovinių?
8. Juridiniai asmenys, turėdami Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos išduotą leidimą, gali laikinai įvežti į Lietuvos Respubliką, išvežti iš jos ginklus, šaudmenis tik sportui (varžyboms, treniruotėms).

Na ir pastebėjau, kad įstatyme persipynę du terminai: impoertas ir eksportas su įvežimu ir išvežimu. Importas ir eksportas tai įvežimas ir išvežimas tikslu realizuoti ar įsigyti. O įvežimas ir išvežimas turėtų būti suprantamas kaip laikinas pvz. aš laikinai išvežu ginklą į Serbiją, bet ne eksportuoju jo, nes jo neparduodu ir jį parsivešiu. O įstatyme kai kuriuose straipsniuose visa tai sumaišyta į vieną krųvą ir yra nesamonė.

Na ir sveikintina, kad pagaliau nelieka šovinių ribojimo nei sportui nei savigynai.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo mygun2big4u.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 21:40 #16365

Beja pasižiūrėkite naujos redakcijos lyginamąjį variantą, čia matosi kas dabar yra įstatyme parašyta ir kas bus www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=384254

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 21:01 #16364

mygun2big4u wrote:

O kas man gali atsakyti, koks daiktas vadinasi garso slopintuvu ir kodėl ne liepsnos slopintuvu. Kažkas pasakys, garso slopintuvas stipriai sumažina garsą, o kas pasakys kokia nustatyta garso sumažinimo riba? Jei mano liepsnos slopintuvas sumažins garsą 1 decibelu ar tai bus laikoma garso slopintuvu?
Taigi čia dar viena Ginklų ir šaudmenų įstatymo netobulybė.
Lygiai ir tai kokia kulka skaitosi ekspansyvi? Su duobute? o kodėl plokščiu priekiu be apvalkalo ar dalinai apvalkalinė kulka ne ekspansyvi? i gi taip pat ekspansuoa pataikius į minkštą kliūtį.
Žodžiu kliauzų pilna, ir okių išaiškinimų nėrą.

Kaip jau pats, gerb. Vaidai minėjote: Ginklų ir šaudmenų įstaymas nėra tobulas. Šiaip prisimenu net ir pats kažkada sakėte, jog net ir FMJ kulkos kažkiek ekspanduoja, tad NEekspansinių kuklų NĖRA. Kodėl ne garso slopintuvas ar ne liepsnos slopintuvas (Flash hider)? Matyt šiuo atveju įstatymų leidėjas nepatingėjo pasigilint (o gal kaip tik patingėjo?). Nes "duslintuvas" šiuo atžvilgiu yra universalesnis pavadinimas. Jis tiek liepsą , tiek garsą slopina šūvio atžvilgiu.
The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo DefJam.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 20:21 #16363

O kas man gali atsakyti, koks daiktas vadinasi garso slopintuvu ir kodėl ne liepsnos slopintuvu. Kažkas pasakys, garso slopintuvas stipriai sumažina garsą, o kas pasakys kokia nustatyta garso sumažinimo riba? Jei mano liepsnos slopintuvas sumažins garsą 1 decibelu ar tai bus laikoma garso slopintuvu?
Taigi čia dar viena Ginklų ir šaudmenų įstatymo netobulybė.
Lygiai ir tai kokia kulka skaitosi ekspansyvi? Su duobute? o kodėl plokščiu priekiu be apvalkalo ar dalinai apvalkalinė kulka ne ekspansyvi? i gi taip pat ekspansuoa pataikius į minkštą kliūtį.
Žodžiu kliauzų pilna, ir okių išaiškinimų nėrą.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 20:00 #16362

Rutkis wrote:

jusu diskusija labai gerai atspindi pateiktame siuzete by Harty Poter - zero.
cia sportas ir NIEKO BENDRO SU 'DUSLINTUVAIS' NETURIM...
Del papildomu klausimu prasome kreiptis: . SEMINARAS IPSC ŠAUDYMO NAUJOKAMS 2010-11-06
i visus klausimus man seniai yra atsakyta. Aš nevaidinu "terminatoriaus", tačiau man nereikia į nieką atsakinėt, aš tą pradiniokų seminarą jau senų senovėje esu praėjęs, man tik nesurantama, KO JŪS TAIP REAGUOJAT Į ELEMENTARIĄ DISKUSIJĄ APIE GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS REGLAMENTAVIMĄ?? Lyg tai liberalizmavimas būtų kažkas košmariško. /sad

The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo DefJam.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 19:44 #16361

Vaikai /grandpa gyvenkime draugiškai /specs
/hot

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 15:12 #16355

Rutkis wrote:

jusu diskusija labai gerai atspindi pateiktame siuzete by Harty Poter - zero.
cia sportas ir NIEKO BENDRO SU 'DUSLINTUVAIS' NETURIM...
Del papildomu klausimu prasome kreiptis: . SEMINARAS IPSC ŠAUDYMO NAUJOKAMS 2010-11-06
i visus klausimus atsakysim

Tai jei čia sportas tai jau draudžiama kitomis temomis padiskutuot? Be to, čia yra skyrelis "Teisiniai klausimai" todėl manau galima diskutuot betkokiais klausimais susijusiais su ginklų ir šaudmenų reglamentavimu.
The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 07:17 #16353

Dziaukimes kad is viso turime toki istatyma koks yra, prisiinkim koks buvo pries 15 metu, koki turi musu artimiausi kaimynai rusai, baltarusiai. O kad jis netobulas tai cia kita kalba. Duslintuvo ir as noreciau, bet nesuku labai del to galvos, nera pirmo butinumo daiktas.
Man tai juoka kelia lazaeriniu taikikliu draudimas, nors man jo visiskai nereikia. Kazkas kas nesaudes matyt filmu prisiziurejo ir nusprende uzdrausti :)
Arba taikiklis su naktiniu matymu priskirtas A kategorijos ginklams, argi tai tolygu automatiniam ginklai, nors naktinio matymo prietaisu ziureti per taikikli niekas nedraudzia :)
O koki juoka kelia draudimas tureti ekspansines kulkas, lyg jos pacios vienos kelia koki nors pavoju. Metalistas saudykloje prisirinko tokiu kulku pridavimui i metalo supirktuve tai ji reikia butinai sodinti :)

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 02:14 #16352

jusu diskusija labai gerai atspindi pateiktame siuzete by Harty Poter - zero.
cia sportas ir NIEKO BENDRO SU 'DUSLINTUVAIS' NETURIM...
Del papildomu klausimu prasome kreiptis: . SEMINARAS IPSC ŠAUDYMO NAUJOKAMS 2010-11-06
i visus klausimus atsakysim

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-30 00:21 #16351

Reiskia, kad paziuretum sito filmo istrauka:

nuo 1:54 iki 1:55.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-29 23:17 #16350

DUBA wrote:

Siandien Def Jam rimtai nusitekes.

And what does that mean? /rolleyes
The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-29 23:17 #16349

 • DUBA
 • DUBA avataras
 • Offline
 • Senior Member
 • Senior Member
 • Žinutės: 125
 • Gauta padėkų: 0
Siandien Def Jam rimtai nusitekes.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-29 22:21 #16348

mygun2big4u wrote:

Tyliausias ginklas Lietuvoje kuriuos teko bandyti .308 kalibro sautuvas, kurio visas vamzdis duslintuvas, su subsonic soviniu sauna tokiu garsu kaip kad suplotum garsiai rankom. MP5SD garsiai dirba spyna ir suvis garsesnis

Jomajo, tai yra aišku kiekvienam bent truputį nusimanančiam apie ginklus. Kur Bolt-action, kur Semi-auto.
The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo DefJam.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-29 21:39 #16347

Galiu tuo pačiu atsakyt. Jei jau jie (duslintuvai) neturi jokios įtakos tai ko jų nelegalizavus??? Gal man rekreaciniam šaudymui norisi duslintuvo. Kas čia blogo dabar? Ar Jūsų, kaip pacifisto, nuomone legalizavus duslintuvus visi lietuvos legalių ginklų savininkai automatiškai pataptų nusikaltėliais dėl to?
Aš asmeniškai norėčiau turėt duslintuvą vien tik laikymui. Nesu aš koks killeris ir tokiu nesiruošiu būt, tiesiog norisi turėt tokį daiktą seife ir retkarčiais jį išbandyt šaudykloje. Nematau prasmės jų nelegalizuot. Juolab, kad juos reikės taip pat registruot kaip ir visus kitus ginklus.
The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo DefJam.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-29 20:33 #16346

 • DUBA
 • DUBA avataras
 • Offline
 • Senior Member
 • Senior Member
 • Žinutės: 125
 • Gauta padėkų: 0
/doh
Too Def Jam
Tai jai jos neturi praktiskai jokios itakos,tai ko Jus ponuli norit,kad jas legalizuot?
Pasiskaites as apie jas pakankamai ir nesiruosiau gilintis i esme,Jums leidus.Paprasciausia patiko pavadinimas ,,dusliarka,,
Nieko asmenisko.
Visi supranta manau kas cia lankosi,kokio dydzio ,,dusliarka,, turetu pvz.buti ant to pacio pistoleto,kad ji pilnai uzdusinti.
O visa kita sauniai aprase musu gerb. mygun2big4u,

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Last edit: nuo DUBA.

Re:GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI 2010-10-29 19:31 #16345

Tyliausias ginklas Lietuvoje kuriuos teko bandyti .308 kalibro sautuvas, kurio visas vamzdis duslintuvas, su subsonic soviniu sauna tokiu garsu kaip kad suplotum garsiai rankom. MP5SD garsiai dirba spyna ir suvis garsesnis, Glock su duslintuvu sauna garsiai, kazkur kai .22LR panasiai, net ir laikant spyna kad neatsidarytu. Kiti specialus duslintuviniai ginklai sauna tarp MP5SD ir mineto .308 sautuvo. Taip kaip filmuose rodo bevei begarso saudo tik rusu specialus teleskopinis sovinys kurio visos dujos lieka sovinyje.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Go to top